آنچه در این مقاله میخوانید
  لگالایز مدارک سفارت هلند

  لگالایز مدارک سفارت هلند

  اگر شما هم از جمله متقاضیان مهاجرت به کشور هلند باشید، حتماً واژه لگالایز را شنیده‌اید. فرقی ندارد که شما از کدام روش مهاجرتی برای سکونت در این کشور استفاده می‌کنید، به‌ هرحال باید مدارک خود را به تأیید سفارت این کشور برسانید. در این مطلب ضمن معرفی مفهوم لگالایز به روند انجام آن در سفارت هلند نیز می‌پردازیم.

  لگالیزاسیون مدارک لازم برای سفارت هلند

  زمانی که مدارک شغلی و تحصیلی خود را به صورت رسمی ترجمه می‌کنید، باید آن را به تایید سفارت هلند نیز برسانید. به فرآیند تصدیق مدارک در سفارت کشور هلند، لگالیزاسیون گفته می‌شود. انواع مدارک شغلی، تحصیلی، ترجمه رسمی گواهی‌های عدم سوءپیشینه، سوابق تحصیلی و اسناد تمکن مالی باید توسط سفارت کشور هلند تایید شوند.

  لگالیزاسیون مدارک لازم برای سفارت هلند با استفاده از خدمات دارالترجمه‌های معتبر نیز امکان‌پذیر است. بدین ترتیب شما می‌توانید مدارک خود را به صورت رسمی ترجمه کرده و در صورت نیاز، مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه را نیز دریافت نمایید.

  در مرحله بعد وقتی برای لگال کردن مدارک در سفارت کشور هلند برای شما دریافت می‌شود. تنها کاری که متقاضی باید انجام دهد مراجعه حضوری در زمان تعیین شده به محل سفارت و پرداخت هزینه لگالایز مدارک سفارت هلند است.


  برای 


  لگالیزاسیون مدارک لازم برای سفارت هلند

  شرایط تایید مدارک توسط سفارت هلند

  تصدیق مدارک در سفارت‌خانه های کشورهای اروپایی با یکدیگر تفاوت‌های اساسی دارد. به طور مثال سفارت آلمان شرایط سخت‌گیرانه‌تری را نسبت به سفارت هلند برای تایید مدارک دارد. نحوه لگالایز مدارک در سفارت هلند، نسبت به بسیاری از کشورها ساده‌تر است. برای آنکه بتوانید مدارک خود را در این سفارت تایید کنید، نیازی به ترجمه آن به زبان هلندی ندارید و ترجمه مدارک به زبان انگلیسی توسط مترجمان رسمی در سفارت هلند قبول می‌شود.

  همچنین الزامی است که مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دریافت نمایید و به تایید این مراجع رسیده باشد. اگر مدارک شما توسط مترجم رسمی قوه قضاییه انجام شده باشد و مهر مترجم در پایین برگه‌های ترجمه درج گردیده باشد، کفایت می‌کند. اکنون که با شرایط تایید مدارک توسط سفارت هلند آشنا شده‌اید زمان آن رسیده است تا هزینه انجام این کار را نیز با هم بررسی کنیم.


  بیشتر بخوانید: لگالایز مدارک سفارت آلمان


  نحوه لگالایز مدارک در سفارت هلند

  هزینه تایید مدارک سفارت هلند

  همان‌طور که به آن اشاره شد مدارک مختلفی را می‌توان در سفارت هلند لگالایز کرد. هزینه تایید مدارک سفارت هلند با توجه به نوع مدرک و تعداد صفحات آن مشخص می‌شود. این مبلغ باید به صورت نقدی و بر حسب یورو به کاردار سفارت هلند در ایران پرداخت شود.

  پس زمانی که وقت تایید مدارک شما در سفارت هلند فرا می‌رسد، این مبلغ را به صورت یورو همراه خود ببرید که عدد دقیق آن 25 یورو است. البته اگر می‌خواهید وقت لگالایز سفارت هلند را از طریق دارالترجمه دریافت کنید باید مبلغی را بابت این خدمات به دارالترجمه پرداخت نمایید. اگر در این زمینه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید، پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما در دارالترجمه رسمی دیدمانا تماس حاصل فرمایید.

  دریافت وقت لگالایز سفارت هلند

  اگر شما هم زمان کوتاهی برای ترجمه مدارک و تصدیق آنها توسط سفارتخانه در اختیار دارید، باید از خدمات یک دارالترجمه معتبر استفاده نموده که وقت سفارت را برای شما دریافت کنند. اگر بخواهید به صورت شخصی اقدام نمایید، وقت سفارت برای سه ماه آینده صادر خواهد شد.

  اما با استفاده از خدمات دارالترجمه دیدمانا در مدت زمان کوتاه‌تری می‌توانید مدارک خود را به تایید سفارت هلند برسانید. برای این کار باید هزینه‌ای را به دارالترجمه پرداخت نمایید اما این مبلغ در مقابل مدت زمانی که خودتان باید صرف کنید، عدد زیادی نخواهد بود.


  بیشتر بخوانید: 


  شرایط تایید مدارک توسط سفارت هلند

  معرفی دیدمانا به عنوان دارالترجمه مورد تایید سفارت هلند

  فرایند لگالایز مدارک سفارت هلند به وقتی که از این سفارت دریافت می‌کنید بستگی دارد. دارالترجمه دیدمانا می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن وقتی را برای شما از سفارت هلند دریافت نماید. بدین ترتیب روند تایید مدارک سفارت هلند در اسرع وقت انجام خواهد شد.

  خدمات ترجمه رسمی مدارک نیز در دارالترجمه دیدمانا انجام می‌شود. پس دیگر جای نگرانی برای متقاضیان باقی نمی‌ماند. برای اطلاع از خدمات متنوع این مجموعه و تعرفه آنها، نام دیدمانا را در مرورگر خود جستجو کنید.

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر

  آنچه مشتریان درمورد ما می‌گویند

  • شهرام متین
   شهرام متین

   من عجله زیادی برای ترجمه و تأیید مدارک دکتری فیزیک خود به سفارت آلمان داشتم. خوشبختانه با همکاری کارشناسان دیدمانا و صرف کمی هزینه بیشتر کارم به صورت فوری راه افتاد و تونستم به موقع ویزای تحصیلی خودم رو دریافت کنم.

  • آرمان محمدی
   آرمان محمدی

   تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا

  • سینا تهرانی نیا
   سینا تهرانی نیا

   برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

  تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

  ۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

  ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

  ۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

  ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

  مقالات مرتبط