تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰
ترجمه رسمی شناسنامه ترجمه رسمی کارت ملی ترجمه رسمی سند ازدواج ترجمه رسمی سند طلاق ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه رضایت نامه ترجمه رسمی گواهی‌نامه ترجمه رسمی دفترچه بیمه ترجمه رسمی پایان خدمت ترجمه رسمی سند ملک ترجمه رسمی سند خودرو ترجمه رسمی سند تلفن همراه ترجمه مدارک آموزش و پرورش ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مدرک فنی حرفه ای و کارودانش ترجمه رسمی تمکن مالی ترجمه مدارک دانشگاهی ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی ترجمه شرکت نامه ترجمه روزنامه رسمی ترجمه اساسنامه ترجمه کارت بازرگانی ترجمه فاکتورهای شرکتی ترجمه گواهی سهام ترجمه اظهار نامه مالیاتی ترجمه آگهی ثبت شرکت ترجمه حکم کارگزینی ترجمه حکم بازنشستگی ترجمه فیش حقوقی ترجمه اقرارنامه ترجمه گواهی اشتغال به کار ترجمه پروانه مطب ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه سابقه بیمه ترجمه احکام دادگاهی ترجمه وکالت نامه دارالترجمه رسمی انگلیسی دارالترجمه رسمی آلمانی دارالترجمه رسمی ترکی دارالترجمه رسمی ایتالیایی دارالترجمه رسمی فرانسوی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی عربی دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارالترجمه رسمی ارمنی دارالترجمه رسمی چینی ترجمه ناتی استرالیا اخذ تائیدات از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها اخذ تاییدات از وزارت علوم و دانشگاه آزاد اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارالترجمه شیراز دارالترجمه اصفهان دارالترجمه رشت دارالترجمه مشهد دارالترجمه کرج دارالترجمه تبریز دارالترجمه سنندج

دارالترجمه رسمی چینی

مهاجرت به دلایل گوناگون این روزها متقاضیان زیادی پیدا کرده است. تجربه تحصیل و یا کار، زندگی، اقامت و حتی سرمایه‌گذاری در کشورهای پیشرفته و مدرن همواره رؤیای ایرانیان بوده است. یکی از این کشورهای زیبا و پیشرفته‌‌ای که این روزها بازار مهاجرت به آن حسابی داغ شده‌ است کشور مدرن و زیبای چین می باشد که با دارا بودن فرهنگ و تاریخی غنی و مردمانی با اصالت همواره می‌‌کوشد تا مهاجران زیادی را از سراسر جهان جذب نماید.

اما همان‌‌طور که می‌‌دانید مسیر مهاجرت مسیری پرپیچ و خم است که اگر بدون آگاهی و اطلاعات درست وارد این مسیر شوید ممکن است با مشکلات و موانع زیادی روبرو گردید. بنابراین اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که رؤیای مهاجرت به کشور بی‌‌نظیر چین را در سر دارید و به دنبال یک دارالترجمه رسمی چینی که مورد تأیید قوه قضاییه و سفارتخانه چین باشد هستید، ما در مجموعه دیدمانا در کنارتان هستیم.

این دارالترجمه رسمی مفتخر است تا با ارائه بهترین و ارزنده‌‌ترین خدمات در زمینه ترجمه انواع متون از زبان چینی یا ترجمه اسناد و مدارک فارسی به زبان چینی گامی مثبت در جلب رضایت خاطر شما عزیزان بردارد.

پس اگر شما نیز متقاضی مهاجرت به کشور زیبای چین هستید و نمی‌‌دانید که چه مدارکی را باید برای ترجمه آماده کنید باید بدانید که اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت، ترجمه اسناد و مدارک هویتی شما از قبیل شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و... است. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه ارائه خدمات مربوط به زبان چینی در دارالترجمه دیدمانا آشنا کنیم، همراهی شما موجب دلگرمی ماست.

فرایند ترجمه مدارک به زبان چینی در دارالترجمه دیدمانا به چه صورت است؟

بهتر است بدانید که برای ترجمه انواع اسناد و مدارک خود ابتدا باید اصل مدرک خود را تهیه کرده و سپس برای ترجمه اقدام نمایید. مراحل انجام خدمات ترجمه رسمی چینی در دارالترجمه رسمی دیدمانا به صورت زیر است:

 1. شما عزیزان در اولین قدم بایستی مدارک و اسناد خود را به کارشناسان ما تحویل بدهید. در دارالترجمه رسمی دیدمانا شما می‌‌توانید این کار را به‌‌صورت غیرحضوری توسط پیک معتمد و یا با استفاده از خدمات آنلاین این مجموعه انجام دهید.
 2. در مرحله دوم اسناد و مدارک شما عزیزان توسط مترجمین رسمی و باسابقه زبان چینی و مطابق با فرمت مورد تأیید قوه قضاییه ترجمه می‌‌گردد. مترجم رسمی پس از ترجمه مدارک و اسناد شما، نسخه ترجمه شده را مهر و امضا نموده و بدین طریق صحت و کیفیت ترجمه را به تأیید می‌‌رساند.
 3. در گام سوم نسخه اصلی اسناد و مدارک ترجمه‌ شده شما عزیزان به‌‌منظور تأیید مهر و امضای مترجم به اداره کل اسناد و امور مترجمان ارسال می‌‌گردد.
 4. در مرحله چهارم اسناد ترجمه شده پس از تأیید در اداره فنی، برای اخذ تأییدیه به وزارت امور خارجه ارسال خواهند شد.
 5. در پایان فرایند نیز مدارک و اسناد ترجمه شده به همراه اصل آن به صاحب سند تحویل داده خواهد شد.

توجه داشته باشید که ترجمه مدارک و اسناد در دارالترجمه رسمی چینی دیدمانا از کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و هزینه‌های دریافت شده در این مرکز نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده، مقرون‌به‌صرفه و مناسب هستند.

چه خدماتی در دارالترجمه زبان چینی دیدمانا ارائه می‌‌شود؟

در دارالترجمه زبان چینی دیدمانا خدمات متنوع و ارزشمندی برای ترجمه فوری چینی به متقاضیان گرامی عرضه می‌شود که در ادامه به برخی از این خدمات اشاره شده است:

 • ترجمه اسناد و مدارک هویتی از قبیل ترجمه رسمی شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و...
 • ترجمه مدارک مقاطع مختلف تحصیلی مانند دانشنامه، ریز نمرات دیپلم و...
 • ترجمه انواع رزومه‌های شغلی و کاری
 • ترجمه قراردادهای دولتی
 • ترجمه انواع اسناد و مدارک حقوقی
 • ترجمه اسناد و مدارک شرکتی
 • ترجمه انواع اسناد ملکی
 • ترجمه انواع آزمایشات و گواهی‌‌های پزشکی

تمامی خدمات فوق در مجموعه دیدمانا در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت توسط کادر مترجمین باتجربه این مجموعه صورت می‌‌گیرد. همچنین شایان ذکر است که دارالترجمه رسمی چینی مفتخر است تا خدمات مربوط به ترجمه فوری چینی را به شما عزیزان با بهترین قیمت و کیفیت عرضه نماید. پس فرصت را از دست ندهید و با یک تماس با کارشناسان ما از تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه بهره‌‌مند شوید.

هزینه انجام خدمات ترجمه در دارالترجمه دیدمانا چقدر است؟

خوب است بدانید که نرخ تمامی هزینه‌‌های مربوط به ترجمه اسناد و مدارک شما عزیزان در دارالترجمه چینی دیدمانا هرساله از سوی اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه به این مجموعه ابلاغ می‌‌گردد. لذا اگر قصد سپردن ترجمه مدارک و اسناد خود به این مجموعه را دارید تنها کافیست با کارشناسان مجرب ما در بخش روابط عمومی ارتباط برقرار کرده و از لیست تعرفه خدمات ترجمه ما مطلع شوید.

پل‌‌های ارتباطی با دارالترجمه رسمی چینی دیدمانا

پیش از معرفی پل‌‌های ارتباطی با مجموعه دیدمانا بهتر است بدانید که این دارالترجمه مورد تأیید سفارت چین و وزارت خارجه بوده و با خاطری آسوده می‌‌توانید اسناد و مدارک خود را از طریق راه‌‌های زیر به ما بسپارید:

 • ثبت سفارشات به صورت آنلاین: ثبت آنلاین سفارشات یکی از خدمات ارزنده مجموعه دیدمانا است که با مراجعه به وب‌‌سایت این مجموعه می‌‌توانید از خدمات ترجمه فوری چینی این مجموعه بهره‌‌مند شوید.
 • ثبت سفارشات به صورت تلفنی: روش دوم برای برقراری ارتباط با مجموعه دیدمانا از طریق شماره‌های درج شده در صفحه تماس با ما است که می‌‌توانید با راهنمایی کارشناسان بخش روابط عمومی ما انواع سفارش ترجمه خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.
 • ثبت سفارش به صورت حضوری: شما عزیزان با مراجعه حضوری به دفتر دارالترجمه رسمی چینی دیدمانا می‌‌توانید انواع سفارشات ترجمه خود را به صورت حضوری در این مرکز به ثبت رسانید.

بهتر است به این نکته مهم توجه داشته باشید که در ثبت سفارش ترجمه مدارک چینی به صورت آنلاین و تلفنی پیکی معتمد و معتبر جهت دریافت مدارک شما به محل سکونت و یا کار شما ارسال خواهد شد و پس از اتمام فرایند ترجمه نیز مجددا مدارک ترجمه شده توسط پیک به شما تحویل داده خواهد شد.

سوالات متداول دارالترجمه رسمی چینی

ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

 • شیدا مشایی
  شیدا مشایی

  سلام خسته نباشید خدمت تیم قوی دارالترجمه دیدمانا ،واقعا دلسوزانه وبا حوصله کارای ترجمه مارو بادقت بالا انجام دادند ،تشکر ویژه از آقای سلطانی عزیز بابت راهنمایی و مشاوره عالی 🙏🏼

 • علی رضا جعفری
  علی رضا جعفری

  من خیلی عجله داشتم برای ترجمه مدارک دکترام که با همکاری با این مجموعه و با صرف کمی هزینه کارم راه افتاد ‌واقعا ممنونم از تیم قوی و با تجربه 🙏🏼

 • سینا تهرانی نیا
  سینا تهرانی نیا

  برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

 • آرمان محمدی
  آرمان محمدی

  تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا