تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰
ترجمه رسمی شناسنامه ترجمه رسمی کارت ملی ترجمه رسمی سند ازدواج ترجمه رسمی سند طلاق ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه رضایت نامه ترجمه رسمی گواهی‌نامه ترجمه رسمی دفترچه بیمه ترجمه رسمی پایان خدمت ترجمه رسمی سند ملک ترجمه رسمی سند خودرو ترجمه رسمی سند تلفن همراه ترجمه مدارک آموزش و پرورش ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مدرک فنی حرفه ای و کارودانش ترجمه رسمی تمکن مالی ترجمه مدارک دانشگاهی ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی ترجمه شرکت نامه ترجمه روزنامه رسمی ترجمه اساسنامه ترجمه کارت بازرگانی ترجمه فاکتورهای شرکتی ترجمه گواهی سهام ترجمه اظهار نامه مالیاتی ترجمه آگهی ثبت شرکت ترجمه حکم کارگزینی ترجمه حکم بازنشستگی ترجمه فیش حقوقی ترجمه اقرارنامه ترجمه گواهی اشتغال به کار ترجمه پروانه مطب ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه سابقه بیمه ترجمه احکام دادگاهی ترجمه وکالت نامه دارالترجمه رسمی انگلیسی دارالترجمه رسمی آلمانی دارالترجمه رسمی ترکی دارالترجمه رسمی ایتالیایی دارالترجمه رسمی فرانسوی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی عربی دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارالترجمه رسمی ارمنی دارالترجمه رسمی چینی ترجمه ناتی استرالیا اخذ تائیدات از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها اخذ تاییدات از وزارت علوم و دانشگاه آزاد اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارالترجمه شیراز دارالترجمه اصفهان دارالترجمه رشت دارالترجمه مشهد دارالترجمه کرج دارالترجمه تبریز دارالترجمه سنندج

دارالترجمه رسمی ارمنی

برای ترجمه مدارکتان حتما به دارالترجمه‌ای با خدمات مختلف و متنوع احتیاج پیدا می‌کنید، بنابراین می‌توانید به تیم دارالترجمه رسمی دیدمانا که تیمی مجرب و حرفه ای هستند مراجعه نمایید. بسیاری از افراد گمان می‌کنند دارالترجمه رسمی ارمنی در ایران کمیاب است، زیرا عده کمی گرایش به ترجمه متون ارمنی دارند ولی ما در ادامه مطلب به بیان تمام جزئیات راجع ‌به این موضوع می‌پردازیم تا به این نتیجه دست یابید که این گمان کاملا غلط است. پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

دارالترجمه رسمی ارمنی دیدمانا

اگر با جستجو و تحقیق کردن راجع‌به یک دارالترجمه رسمی و مطمئن به نتیجه مطلوبی نرسیدید و به دنبال این هستید که مدارک تحصیلی، آموزشی، کاری و یا هرگونه مدارکی که به زبان ارمنی هستند را با کیفیت بالا و در سطح مناسبی ترجمه کنید، بهتر است آن را در اختیار تیم مجرب و با تجربه‌ی دیدمانا قرار دهید.

مراکز مختلفی در زمینه دارالترجمه رسمی ارمنی وجود دارند که از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار ندارند. بنابراین ما با معرفی این تیم حرفه‌ای قصد داریم تا به شما کمک کنیم که بتوانید متون فارسی را با کیفیت بهتری به ارمنی تبدیل کنید. در ادامه قصد داریم شما را با خدماتی که این مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد، آشنا کنیم.

خدمات قابل ارائه در دارالترجمه دیدمانا

کمی قبل به صورت مختصر با دارالترجمه دیدمانا که یکی از معتبرترین دارالترجمه رسمی ارمنی است، آشنا شدید. حال وقت آن رسیده است که به دارالترجمه فوق به صورت خاص و مفصل بپرداریم. دارالترجمه ارمنی دیدمانا خدمات متعددی را ارائه می‌دهد که پرطرفدارترین آن‌ها عبارتند از:

ترجمه انواع مدارک از فارسی به ارمنی

یک دارالترجمه رسمی ارمنی به شما برای ترجمه متون فارسی به ارمنی کمک می‌کند. حال اگر میخواهید این متون را با بالاترین کیفیت ترجمه کنید پیشنهاد می‌شود حتما این کار را با خیال راحت به تیم مجرب و حرفه‌ای دیدمانا بسپارید.
بسیاری از مردم به دلیل مهاجرت کردن و یا ادامه تحصیل مجبورند که مدارک مختلفی مانند: شناسنامه، رزومه و ... را به زبان ارمنی ترجمه کنند. از این رو این تیم حرفه‌ای می‌تواند تاثیر بسزایی در کیفیت ترجمه متون داشته باشد. ترجمه مدارک کاری مثل ترجمه حکم کارگزینی بسیار حساس و در عین حال ضروری است که باید با بالاترین سطح کیفی انجام شود، پس نباید آن را به هر کسی سپرد.

ترجمه فوری مدارک

یک از پرطرفدارترین خدماتی که در دارالترجمه رسمی ارمنی دیدمانا دیده می‌شود، ترجمه متون به صورت فوری است. شما با استفاده از این بخش از خدمات می‌توانید مدارکتان را در مدت زمان کمی به صورت ترجمه شده تحویل بگیرید.
امکان ترجمه سریع متون برای کسانی که می‌خواهند هرچه سریع‌تر به ترجمه مدارکشان دست یابند، می‌تواند انتخاب درستی باشد. بنابراین برای انجام ترجمه رسمی ارمنی در کوتاه‌ترین زمان، بهتر است با کارشناسان و متخصصان دارالترجمه دیدمانا مشورت کنید و با تحویل دادن مدارکتان به مرکز فوق، ترجمه متون خود را با بالاترین سطح و کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

ترجمه فایل‌های صوتی

اگر مایل به ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری ارمنی خود به فارسی هستید، این کار را حتما به دارالترجمه رسمی ارمنی دیدمانا که از پرطرفدارترین خدمات این مرکز به شمار می‌آید، بسپارید. باید در نظر داشت که خدمات این مرکز تنها محدود به ترجمه متون و کتب نیست بلکه دارالترجمه دیدمانا با بهترین کیفیت امکان ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری را به جمله و متن فراهم می‌کند.
پس اگر پادکست صوتی یا کلیپ ویدئویی دارید، می‌توانید فایل آن را به کارشناسان مجموعه تحویل دهید و ترجمه مدارک خود را تحویل بگیرید. بسیاری از محققان با ترجمه ویدئوهای علمی که به زبان ارمنی هستند، به مفهوم بهتری از آن موضوع دست پیدا می‌کنند.

سرچ کردن و انجام تحقیقات

از دیگر خدمات این مجموعه که می‌توان گفت آخرین خدمات دارالترجمه رسمی ارمنی است، انجام دادن تحقیق و سرچ کردن به زبان ارمنی می‌باشد. گاهی اوقات ما نیاز به اطلاعاتی راجع‌به برخی از موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌ها و ... داریم که به زبان ارمنی هستند. در این صورت می‌بایست تحقیق‌ها و سرچ‌های خود را با همین زبان انجام دهید. اگر به زبان ارمنی آشنا نیستید بهتر است این کار را به دارالترجمه دیدمانا بسپارید تا بدون نگرانی و با خیالی آسوده تحقیق مورد نظرتان را با بهترین کیفیت انجام دهند.

تعرفه ترجمه انواع مدارک در دارالترجمه رسمی ارمنی دیدمانا

اکنون که با خدمات دارالترجمه رسمی ارمنی دیدمانا بیشتر آشنا شدید، بهتر است به تعرفه ترجمه این مرکز نیز پرداخته شود. در دارالترجمه دیدمانا قبل از انجام کار، هر آنچه که باید در مورد هزینه ترجمه متون بدانید به صورت نرخ مصوب و رسمی به مشتریان ارائه خواهد شد تا راجع‌به قیمت آن اطلاع کامل داشته باشند. همچنین می‌توانید از طریق خطوط ارتباطی راجع‌به هزینه ترجمه متون با کارشناس مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول دارالترجمه رسمی ارمنی

ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

 • شیدا مشایی
  شیدا مشایی

  سلام خسته نباشید خدمت تیم قوی دارالترجمه دیدمانا ،واقعا دلسوزانه وبا حوصله کارای ترجمه مارو بادقت بالا انجام دادند ،تشکر ویژه از آقای سلطانی عزیز بابت راهنمایی و مشاوره عالی 🙏🏼

 • علی رضا جعفری
  علی رضا جعفری

  من خیلی عجله داشتم برای ترجمه مدارک دکترام که با همکاری با این مجموعه و با صرف کمی هزینه کارم راه افتاد ‌واقعا ممنونم از تیم قوی و با تجربه 🙏🏼

 • سینا تهرانی نیا
  سینا تهرانی نیا

  برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

 • آرمان محمدی
  آرمان محمدی

  تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا