تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰
ترجمه رسمی شناسنامه ترجمه رسمی کارت ملی ترجمه رسمی سند ازدواج ترجمه رسمی سند طلاق ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه رضایت نامه ترجمه رسمی گواهی‌نامه ترجمه رسمی دفترچه بیمه ترجمه رسمی پایان خدمت ترجمه رسمی سند ملک ترجمه رسمی سند خودرو ترجمه رسمی سند تلفن همراه ترجمه مدارک آموزش و پرورش ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مدرک فنی حرفه ای و کارودانش ترجمه رسمی تمکن مالی ترجمه مدارک دانشگاهی ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی ترجمه شرکت نامه ترجمه روزنامه رسمی ترجمه اساسنامه ترجمه کارت بازرگانی ترجمه فاکتورهای شرکتی ترجمه گواهی سهام ترجمه اظهار نامه مالیاتی ترجمه آگهی ثبت شرکت ترجمه حکم کارگزینی ترجمه حکم بازنشستگی ترجمه فیش حقوقی ترجمه اقرارنامه ترجمه گواهی اشتغال به کار ترجمه پروانه مطب ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه سابقه بیمه ترجمه احکام دادگاهی ترجمه وکالت نامه دارالترجمه رسمی انگلیسی دارالترجمه رسمی آلمانی دارالترجمه رسمی ترکی دارالترجمه رسمی ایتالیایی دارالترجمه رسمی فرانسوی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی عربی دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارالترجمه رسمی ارمنی دارالترجمه رسمی چینی ترجمه ناتی استرالیا اخذ تائیدات از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها اخذ تاییدات از وزارت علوم و دانشگاه آزاد اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارالترجمه شیراز دارالترجمه اصفهان دارالترجمه رشت دارالترجمه مشهد دارالترجمه کرج دارالترجمه تبریز دارالترجمه سنندج

دارالترجمه رسمی روسی

اگر به ‌دنبال یافتن دارالترجمه رسمی روسی برای ترجمه مدارکتان به این زبان هستید، بهتر است این کار را به تیم حرفه‌ای دارالترجمه دیدمانا واگذار کنید. بسیاری از افراد در کشور وجود دارند که به دلایل مختلف علاقه‌مندند تا مدارک مختلف خود را به زبان روسی ترجمه نمایند. شاید با خود فکر کنید که به ‌علت کم طرفدار بودن زبان روسی در ایران، پیدا کردن مرکزی که بتواند خدمات مختلف و متنوعی را در زمینه ترجمه متون روسی به شما ارائه دهد بسیار سخت است. اگر اینگونه فکر می‌کنید لازم است تا این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید تا در نهایت به این نتیجه دست یابید که اشتباه فکر می‌کنید.

مرکز دارالترجمه رسمی دیدمانا

با کمی جستجو در فضای اینترنت و یا حتی پرس‌وجوی میدانی، متوجه خواهید شد که مراکز مختلفی وجود دارند که از آن‌ها به‌عنوان دارالترجمه رسمی روسی یاد می‌شود. مسلما تعداد زیادی از این مراکز از لحاظ کیفیت کاری در سطح مناسبی قرار ندارند اما با این حال هستند مراکزی که با برخوردار بودن از کادری مجرب به انجام ترجمه مدارک به زبان روسی مشغول هستند.

دارالترجمه دیدمانا از جمله مراکزی به‌شمار می‌آید که با بهره‌مند بودن از مترجمانی مجرب و حرفه‌ای، قادر است تا مدارک مختلف تحصیلی، کاری، آموزشی و ... را از زبان فارسی به روسی و بالعکس ترجمه نماید. اگر به‌دنبال این هستید که مدارکتان در سطح بالا و باکیفیت ترجمه شوند، کافیست کار خود را با اطمینان خاطر به دارالترجمه فوق واگذار نمایید. در بخش‌های بعدی سعی کرده‌ایم تا شما عزیزان را با برخی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که در دارالترجمه انجام می‌شود، آشنا سازیم.

چه خدماتی در دارالترجمه دیدمانا انجام می‌شود؟

حال که با دارالترجمه دیدمانا به‌طور مختصر آشنا شدید اکنون وقت آن رسیده است تا به‌طور ویژه و مفصل به بیان خدمات در حال انجام در مرکز فوق که از آن به‌عنوان یک دارالترجمه رسمی روسی معتبر یاد می‌شود، بپردازیم. مطالعه این بخش می‌تواند به شما در کسب اطلاعات بیشتر درباره این مرکز کمک بسیاری کند. به‌طور کلی می‌توان گفت که خدمات ارائه‌شده در دارالترجمه فوق متعدد هستند اما پرطرفدارترین خدماتی که در این دارالترجمه انجام می‌شوند به شرح زیر می‌باشند:

ترجمه مدارک از فارسی به روسی

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، یک دارالترجمه رسمی روسی به فعالیت‌های زیادی مشغول می‌باشد که یکی از آن‌ها ترجمه مدارک فارسی است. یکی از مواردی که در طی سالیان گذشته در میان مردم و بخصوص دانشجویان رواج داشته، موضوع مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای سطح پیشرفته اروپایی بوده است.
بسیاری از افراد معتقدند که ترجمه صحیح مدارک مانند شناسنامه، مدرک تحصیلی، رزومه شغلی و... می‌تواند تاثیر بسزایی در روند کار داشته باشد. از آنجایی که دارالترجمه دیدمانا از مترجمان مجرب تشکیل شده است لذا شما عزیزان می‌توانید با ارائه مدارکتان به این مرکز، خیال خود را از بابت داشتن مدارکی با ترجمه بسیار عالی و باکیفیت راحت کنید.

ترجمه فوری مدارک

از دیگر خدمات بسیار مهمی که در دارالترجمه رسمی روسی دیدمانا انجام می‌شود، ترجمه فوری مدارک است. شاید از خود بپرسید که منظور از ترجمه فوری مدارک یعنی چه؟ اگر با این سوال مواجه شده‌اید پس این بخش را تا انتها مطالعه نمایید.
منظور از ترجمه فوری روسی این است که پس از تحویل دادن مدارکتان به دارالترجمه فوق، خیلی سریع مدارکتان را به‌صورت ترجمه شده دریافت می‌کنید. بهتر است بدانید که در حالت کلی ترجمه مدارک براساس یک روند مشخص انجام می‌شود که طبیعتا بعد از طی شدن روند، مدارک تحویل متقاضی می‌گردد. حال کسانیکه خواهان ترجمه فوری مدارکشان هستند می‌توانند پس از مشورت با کارشناسان و متخصصان مرکز دیدمانا، از خدمات ترجمه فوری بهره‌مند شوند. این کار می‌تواند برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند مدارکشان را به صورت فوری آماده کنند، مناسب باشد.

ترجمه فایل‌های صوتی روسی

در این قسمت می‌خواهیم شما را با یکی‌دیگر از پرطرفدارترین خدمات ارائه‌شده در دارالترجمه رسمی روسی دیدمانا یعنی ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری روسی آشنا کنیم. جالب است بدانید که خدمات ارائه ‌شده در این مرکز تنها محدود به ترجمه کتب و مقالات تخصصی نمی‌شود بلکه اگر شخصی هم به‌دنبال این است که معنا و مفهوم یک جمله و یا یک متن را از پادکست صوتی و کلیپ ویدئویی دریافت کند، می‌تواند فایل‌های خود را به کارشناسان مجموعه تحویل داده تا در مدت زمان کوتاهی، ترجمه مدارک را دریافت نماید.
اگر دانشجو یا محقق هستید می‌توانید در یافتن اطلاعات مورد نظرتان در یک موضوع علمی مشخص به دیدن ویدئوهای زبان روسی پرداخته و سپس با مطالعه ترجمه آن‌ها به مفهوم مورد نظرتان دست یابید.

سرچ کردن و انجام تحقیق به زبان روسی

آخرین نوع از انواع خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی روسی دیدمانا که به در این بخش به معرفی آن خواهیم پرداخت، سرچ کردن و انجام تحقیق به زبان روسی است. اگر شما به دنبال یافتن اطلاعاتی درباره یک موضوع و یا به دست آوردن اطلاعاتی مهم از یک موسسه، سازمان، شرکت و... به زبان روسی می‌باشید بایستی تحقیقات و سرچ‌های خود را در فضای اینترنتی به همین زبان انجام دهید.
چنانچه به زبان روسی آشنایی ندارید و از طرفی انجام تحقیق موردنظر برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است، می‌توانید این کار را بدون هیچ نگرانی و استرسی به دارالترجمه دیدمانا بسپارید.

ترجمه تایید سفارت روسیه یا قزاقستان

این مورد هم از جمله دیگر خدماتی است که در دارالترجمه رسمی دیدمانا انجام می شود. هزینه هر مدرک برای تایید سفارت روسیه 50 دلار می باشد که این مبلغ را سفارت دریافت می نماید و زمان آن حدودا 4 روز کاری است.

هزینه ترجمه مدارک به روسی در دارالترجمه دیدمانا

حال که با مطالعه بخش‌های مختلف این مطلب با دارالترجمه رسمی روسی دیدمانا و خدمات متنوع آن آشنا شدید، اکنون وقت آن رسیده تا درباره هزینه ترجمه مدارک به روسی در دارالترجمه فوق با شما به گفتگو بپردازیم. بهتر است بدانید که پیش از انجام ترجمه مدارک، نرخ مصوب و رسمی به شما مشتریان عزیز ارائه خواهد شد تا هر آن چیزی که درباره نحوه محاسبه قیمت‌ها لازم است بدانید، به شما گفته شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره هزینه ترجمه مدارک به روسی در دارالترجمه دیدمانا می‌توانید از طریق خطوط ارتباطی با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

سوالات متداول دارالترجمه رسمی روسی

ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

 • شیدا مشایی
  شیدا مشایی

  سلام خسته نباشید خدمت تیم قوی دارالترجمه دیدمانا ،واقعا دلسوزانه وبا حوصله کارای ترجمه مارو بادقت بالا انجام دادند ،تشکر ویژه از آقای سلطانی عزیز بابت راهنمایی و مشاوره عالی 🙏🏼

 • علی رضا جعفری
  علی رضا جعفری

  من خیلی عجله داشتم برای ترجمه مدارک دکترام که با همکاری با این مجموعه و با صرف کمی هزینه کارم راه افتاد ‌واقعا ممنونم از تیم قوی و با تجربه 🙏🏼

 • سینا تهرانی نیا
  سینا تهرانی نیا

  برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

 • آرمان محمدی
  آرمان محمدی

  تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا