تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰
ترجمه رسمی شناسنامه ترجمه رسمی کارت ملی ترجمه رسمی سند ازدواج ترجمه رسمی سند طلاق ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه رضایت نامه ترجمه رسمی گواهی‌نامه ترجمه رسمی دفترچه بیمه ترجمه رسمی پایان خدمت ترجمه رسمی سند ملک ترجمه رسمی سند خودرو ترجمه رسمی سند تلفن همراه ترجمه مدارک آموزش و پرورش ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مدرک فنی حرفه ای و کارودانش ترجمه رسمی تمکن مالی ترجمه مدارک دانشگاهی ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی ترجمه شرکت نامه ترجمه روزنامه رسمی ترجمه اساسنامه ترجمه کارت بازرگانی ترجمه فاکتورهای شرکتی ترجمه گواهی سهام ترجمه اظهار نامه مالیاتی ترجمه آگهی ثبت شرکت ترجمه حکم کارگزینی ترجمه حکم بازنشستگی ترجمه فیش حقوقی ترجمه اقرارنامه ترجمه گواهی اشتغال به کار ترجمه پروانه مطب ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه سابقه بیمه ترجمه احکام دادگاهی ترجمه وکالت نامه دارالترجمه رسمی انگلیسی دارالترجمه رسمی آلمانی دارالترجمه رسمی ترکی دارالترجمه رسمی ایتالیایی دارالترجمه رسمی فرانسوی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی عربی دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارالترجمه رسمی ارمنی دارالترجمه رسمی چینی ترجمه ناتی استرالیا اخذ تائیدات از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها اخذ تاییدات از وزارت علوم و دانشگاه آزاد اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارالترجمه شیراز دارالترجمه اصفهان دارالترجمه رشت دارالترجمه مشهد دارالترجمه کرج دارالترجمه تبریز دارالترجمه سنندج

دارالترجمه رسمی فرانسوی

اگر می‌خواهید متن‌ها، اسناد و مدارک مختلف را از فارسی به فرانسه یا بالعکس از فرانسه به زبان فارسی ترجمه کنید باید آن‌ها را به دارالترجمه‌ای معتبر مانند دیدمانا بسپارید. در این دارالترجمه رسمی فرانسوی تمامی مدارک و متون به صورت رسمی و غیررسمی به زبان فرانسه ترجمه خواهند شد.

همان‌طور که می‌دانید زبان فرانسه در کشور فرانسه، کانادا و حتی برخی از نقاط قاره آفریقا مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل بسیاری از مهاجران باید مدارک خود را به این زبان ترجمه نمایند. در این مطلب از دارالترجمه دیدمانا قصد داریم تا شما را با خدمات این دارالترجمه فرانسوی آشنا کرده و نحوه تایید مدارک سفارت فرانسه را به شما آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان فرانسوی

یکی از مهم‌ترین خدماتی که دارالترجمه رسمی فرانسوی دیدمانا به شما ارائه می‌دهد، ترجمه فوری فرانسه است. در این مرکز مدارک شما به صورت کاملاً رسمی و با مهر مورد تأیید قوه قضاییه و امور خارجه ترجمه می‌شود.

این مجموعه با به‌کارگیری مترجمانی دقیق و بسیار حساس مسیر را برای شما کوتاه‌تر کرده و مدت زمان ترجمه را تا حد امکان کاهش داده است. سال‌ها تجربه و همچنین استفاده از افراد باسابقه و متبحر باعث شده است تا ما به این جایگاه دست پیدا کنیم.

اگر شما قصد دارید که برای ادامه تحصیل، اشتغال و حتی ازدواج به کشوری با زبان فرانسوی مهاجرت نمایید، باید مدارک و اسناد هویتی، شغلی، رزومه کاری و مدارک پزشکی خود را به زبان فرانسوی ترجمه نمایید. این مدارک باید به صورت رسمی ترجمه شوند یعنی برای ترجمه آن‌ها به زبان فرانسه باید از مترجمین مورد تأیید که دارای مهر قوه قضاییه هستند، استفاده کرد.

شما می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتری مدارک را به طور مستقیم در سربرگ قوه قضاییه ترجمه کرده و در مدت زمانی کوتاه آن را به تأیید سفارت برسانید. استفاده از خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان فرانسوی در دارالترجمه دیدمانا باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد و بسیاری از کارهای اداری را برای شما کوتاه‌تر خواهد کرد.

خدمات ترجمه فوری مدارک به زبان فرانسوی

اگر می‌خواهید مسیر ترجمه مدارک خود را از آنچه که در قسمت قبل به آن پرداختیم نیز کوتاه‌تر کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم به دیدمانا اعتماد نمایید. این دارالترجمه رسمی فرانسه با به‌کارگیری مترجمین مورد تأیید سفارتخانه مسیر تأیید مدارک شما را در آن کوتاه‌تر می‌کند. اگر اسناد و مدارک شما توسط این مترجم ترجمه شوند، دیگر نیازی به تأیید وزارت امور خارجه و قوه قضاییه نداشته و بلافاصله در سفارتخانه پذیرفته خواهند شد.

بدین ترتیب دارالترجمه دیدمانا می‌تواند ترجمه فوری فرانسه را برای شما انجام دهد. پس اگر به هر دلیلی با کمبود زمان در روند مهاجرت خود به کشورهای دیگر روبرو هستید به این دارالترجمه رسمی فرانسوی اعتماد کرده و مدارک خود را به دیدمانا بسپارید.

مزایای استفاده از مترجمین فرانسوی دیدمانا

تا اینجا شما را به صورت مختصر با برخی از خدمات دارالترجمه دیدمانا آشنا کرده‌ایم. در این قسمت قصد داریم تا مزایای استفاده از این خدمات را نیز به شما یادآوری کنیم:

 • ترجمه اسناد و مدارک با استفاده از مترجم رسمی فرانسه
 • ارائه ترجمه فرانسوی باکیفیت و با قیمتی مناسب
 • انجام کلیه ترجمه‌ها به صورت سریع و فوری
 • حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های جانبی
 • ارائه ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت فرانسه بدون نیاز به تأیید دادگستری و امور خارجه
 • امکان مشاوره رایگان با کارشناسان رسمی دادگستری
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها و مدت زمان انجام ترجمه
 • دریافت و تحویل رایگان اسناد و مدارک با استفاده از پیکی معتمد

در پایان باید بگوییم که دیدمانا بهترین دارالترجمه فرانسه در تهران است که خدمات متنوعی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. سال‌ها سابقه درخشان در زمینه ترجمه انواع مدارک فرانسوی ما را در رسیدن به جایگاه دارالترجمه رسمی فرانسوی مورد تأیید سفارت یاری کرده است.

این اسناد و مدارک را برای ترجمه به دیدمانا بسپارید

فرقی نمی‌کند که هدف شما از مهاجرت کشورهای فرانسوی زبان چیست، برای رسیدن به این هدف باید مدارک خود را به زبان فرانسوی ترجمه کنید. مثلاً اگر قصد ادامه تحصیل یا اشتغال در کشورهای دیگر را داشته باشید باید مدارک خود را به صورت رسمی ترجمه نمایید.

توجه داشته باشید که این ترجمه باید دقیق انجام شود و مورد تأیید وزارت دادگستری و امور خارجه باشد در غیر این صورت دارای اعتبار کافی نخواهد بود و باعث رد درخواست مهاجرت شما خواهد شد. با توجه به اهمیت این موضوع، انتخاب یک دارالترجمه رسمی فرانسوی کاری سخت و دشوار خواهد شد.

شما باید دارالترجمه‌ای را انتخاب کنید که بتواند ترجمه بسیار دقیق و معتبر را به شما ارائه دهد. انجام یک اشتباه کوچک ممکن است آینده شغلی و تحصیلی شما را به خطر بیندازد. به همین دلیل ما در دیدمانا تمام تلاش خود را برای رسیدن شما به هدف مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان انجام داده‌ایم.

شما می‌توانید مدارک ترجمه شده در این دارالترجمه را به راحتی در سفارتخانه فرانسه تأیید کرده و از آن برای مهاجرت خود استفاده کنید. در ادامه قصد داریم برخی از مهم‌ترین مدارکی را که باید برای مهاجرت‌های تحصیلی، شغلی و سرمایه‌گذاری به صورت رسمی ترجمه نمایید را به شما معرفی کنیم:

 • ترجمه مدارک هویتی نظیر شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه
 • اسناد مربوط به ازدواج یا طلاق
 • سندهای ملکی
 • اسناد مالکیت خودرو
 • مدارک تحصیلی نظیر دانشنامه، ریزنمرات و گواهی رتبه تحصیلی
 • ترجمه مدارک علمی مانند تقدیرنامه‌ها و جوایز علمی
 • اسناد و مدارک حقوق و شرکتی نظیر روزنامه رسمی، اساسنامه و متون حقوقی شرکت‌ها

راه‌های ارتباط با دارالترجمه رسمی فرانسوی دیدمانا

برای ارتباط با بهترین دارالترجمه رسمی فرانسوی می‌توانید به وب‌سایت رسمی دیدمانا مراجعه نموده و با مطالعه ی مواردی که وجود دارد سوالات خود را برطرف نمایید . به غیر از روش حضوری یکی دیگر از راه‌های برقراری ارتباط با این دارالترجمه تماس با شماره ‌تلفن‌هایی است که در بخش تماس با ما آمده است. کارشناسان پاسخگوی ما آماده ارائه مشاوره رایگان و ثبت سفارشات ترجمه شما هستند.

از آنجایی که برای ترجمه رسمی مدارک باید اصل آن‌ها را به مترجم تحویل دهید بلافاصله پس از ثبت سفارش، پیکی معتمد به درب منزل یا محل کار شما اعزام می‌شود تا اصل آن‌ها را دریافت کند. همچنین پس از اتمام کار ترجمه و تأیید آن‌ها، مدارک با استفاده از همین پیک به شما تحویل داده می‌شود. توجه داشته باشید که این خدمات به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار می‌گیرد.

سوالات متداول دارالترجمه رسمی فرانسوی

ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

 • شیدا مشایی
  شیدا مشایی

  سلام خسته نباشید خدمت تیم قوی دارالترجمه دیدمانا ،واقعا دلسوزانه وبا حوصله کارای ترجمه مارو بادقت بالا انجام دادند ،تشکر ویژه از آقای سلطانی عزیز بابت راهنمایی و مشاوره عالی 🙏🏼

 • علی رضا جعفری
  علی رضا جعفری

  من خیلی عجله داشتم برای ترجمه مدارک دکترام که با همکاری با این مجموعه و با صرف کمی هزینه کارم راه افتاد ‌واقعا ممنونم از تیم قوی و با تجربه 🙏🏼

 • سینا تهرانی نیا
  سینا تهرانی نیا

  برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

 • آرمان محمدی
  آرمان محمدی

  تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا