تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰
ترجمه رسمی شناسنامه ترجمه رسمی کارت ملی ترجمه رسمی سند ازدواج ترجمه رسمی سند طلاق ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه رضایت نامه ترجمه رسمی گواهی‌نامه ترجمه رسمی دفترچه بیمه ترجمه رسمی پایان خدمت ترجمه رسمی سند ملک ترجمه رسمی سند خودرو ترجمه رسمی سند تلفن همراه ترجمه مدارک آموزش و پرورش ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مدرک فنی حرفه ای و کارودانش ترجمه رسمی تمکن مالی ترجمه مدارک دانشگاهی ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی ترجمه شرکت نامه ترجمه روزنامه رسمی ترجمه اساسنامه ترجمه کارت بازرگانی ترجمه فاکتورهای شرکتی ترجمه گواهی سهام ترجمه اظهار نامه مالیاتی ترجمه آگهی ثبت شرکت ترجمه حکم کارگزینی ترجمه حکم بازنشستگی ترجمه فیش حقوقی ترجمه اقرارنامه ترجمه گواهی اشتغال به کار ترجمه پروانه مطب ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه سابقه بیمه ترجمه احکام دادگاهی ترجمه وکالت نامه دارالترجمه رسمی انگلیسی دارالترجمه رسمی آلمانی دارالترجمه رسمی ترکی دارالترجمه رسمی ایتالیایی دارالترجمه رسمی فرانسوی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی عربی دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارالترجمه رسمی ارمنی دارالترجمه رسمی چینی ترجمه ناتی استرالیا اخذ تائیدات از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها اخذ تاییدات از وزارت علوم و دانشگاه آزاد اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارالترجمه شیراز دارالترجمه اصفهان دارالترجمه رشت دارالترجمه مشهد دارالترجمه کرج دارالترجمه تبریز دارالترجمه سنندج

دارالترجمه رسمی انگلیسی

در این مطلب قصد داریم یکی از دارالترجمه‌های رسمی زبان انگلیسی یعنی دیدمانا را به شما معرفی نماییم. در این دارالترجمه خدمات متنوعی عرضه می‌شود که یکی از آن‌ها ترجمه متون به زبان انگلیسی یا برگرداندن آن‌ها به زبان فارسی است. پس اگر شما هم به دنبال مرکزی مطمئن برای ترجمه دقیق مدارک و اسناد خود می‌گردید، ما به شما دارالترجمه رسمی انگلیسی دیدمانا را پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه مطلب قصد داریم این دارالترجمه و خدمات آن را به شما معرفی نماییم.

چگونه بهترین دارالترجمه رسمی انگلیسی را انتخاب نماییم؟

اگر نیاز دارید مدارک و اسناد هویتی خود را برای سفارت خانه‌ها، شرکت‌ها و دانشگاه‌های کشورهای دیگر ترجمه فوری انگلیسی کنید یا حتی می‌خواهید برخی از متون و مدارک انگلیسی را به زبان فارسی برگردانید، باید به یکی از دارالترجمه‌های مورد تأیید سفارت مراجعه نمایید. اما از کجا می‌توان بهترین مجموعه را برای ترجمه مدارک به زبان انگلیسی انتخاب کرد؟

معمولاً مراجعه‌کنندگان دارالترجمه‌ای را انتخاب می‌کنند که بتواند ترجمه دقیق را در مدت زمانی کوتاه با هزینه‌ای مناسب انجام دهد. تمامی این امتیازات در دارالترجمه رسمی دیدمانا به مشتریان ارائه می‌شود. پس دیگر نیاز نیست که نگران ترجمه نادرست متون خود باشید یا حتی زمان خود را برای ترجمه رسمی اسناد هویتی و تحصیلی از دست بدهید زیرا ما در دیدمانا از مترجمین با تخصص‌های گوناگون و همچنین کارشناسان مورد تأیید وزارت‌های دادگستری و امور خارجه استفاده می‌کنیم. بدین ترتیب نه تنها ترجمه بسیار دقیق و باکیفیت خواهد بود بلکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیز انجام خواهد شد.

چه اسناد و مدارکی در دارالترجمه رسمی انگلیسی ترجمه می‌شود؟

شما می‌توانید هر متن یا مدرکی را در این دارالترجمه به زبان انگلیسی ترجمه کنید. همچنین امکان ترجمه متون، کتب و حتی مدارک انگلیسی به زبان فارسی یا بالعکس وجود دارد. توجه داشته باشید که در دارالترجمه رسمی انگلیسی دیدمانا دو نوع ترجمه به مشتریان عرضه می‌شود:

 • ترجمه رسمی مدارک که مخصوص اسناد هویتی، مدارک تحصیلی و ریزنمرات است.
 • ترجمه غیررسمی متون که مناسب متن‌ها، کتب و مقالات انگلیسی به زبان فارسی است.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک در سربرگ قوه قضاییه انجام خواهد شد و در پایین آن مهر کارشناس مورد تأیید وزارت دادگستری و امور خارجه درج می‌شود. این نوع ترجمه مدارک به انگلیسی نیاز به مدت زمان طولانی‌تری برای انجام ترجمه دارد و معمولاً هزینه بیشتری برای آن پرداخت می‌شود. در صورتی که ترجمه غیررسمی متن‌ها مناسب استفاده در مراکز غیر علمی و غیررسمی است و هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت.

برخی از اسناد و مدارک در دارالترجمه دیدمانا که به زبان انگلیسی ترجمه می‌شوند عبارت هستند از:

1) شناسنامه و کارت ملی

2) کارت پایان خدمت

3) ترجمه رسمی سند ازدواج

4) ترجمه اسناد ملکی

5) مدارک تحصیلی در مقاطع گوناگون

6) ریزنمرات

7) دانشنامه

8) اسناد حقوقی

9) انواع قرارداد‌های کاری

10) قراردادهای دولتی

چرا دارالترجمه دیدمانا با سایر دارالترجمه‌ها متفاوت است؟

در این قسمت قصد داریم به این مسئله بپردازیم که چرا دارالترجمه رسمی انگلیسی دیدمانا از دیگر دارالترجمه‌ها متمایز شده است. در واقع در این دارالترجمه، از مترجمین با تخصص‌های مختلف و همچنین کارشناسان مورد تأیید وزارت دادگستری و امور خارجه که می‌توانند مدارک را به صورت رسمی ترجمه نمایند، استفاده می‌شود تا بتوان بهترین نتیجه را از ترجمه مدارک گرفت.

پس دیگر نیازی به انتظار برای تأیید مدارک ترجمه شده نیست و شما می‌توانید مدرک خود را در سربرگ قوه قضاییه ممهور به مهر کارشناس مورد تأیید دریافت نمایید. در صورتی که در بسیاری از دارالترجمه‌های دیگر ابتدا مدرک ترجمه شده و سپس برای تأیید به وزارت دادگستری و امور خارجه ارسال می‌شود. این امور باعث طولانی‌تر شدن روند ترجمه مدارک خواهد شد.

اگر شما به لیست دارالترجمه‌های رسمی و مورد تأیید سفارتخانه مراجعه نمایید، متوجه خواهید شد که دیدمانا در این لیست وجود دارد. در نتیجه برای ترجمه اسناد و مدارک به زبان انگلیسی می‌توان از خدمات این مجموعه استفاده کرد.

در دارالترجمه رسمی انگلیسی امکان ترجمه فوری به زبان انگلیسی وجود دارد، شما می‌توانید در صورتی که مدت زمان بسیار کوتاهی برای ترجمه مدارک دارید به دیدمانا اعتماد کرده و مدارک خود را به این دارالترجمه بسپارید. توجه فرمایید که برای دریافت تأیید مدارک شما پیک معتبر و معتمد دارالترجمه در منزل یا محل کار شما مراجعه کرده و در نتیجه در مدت زمان انجام ترجمه، صرفه‌جویی خواهد شد.

همچنین اگر قصد داشته باشید تا مدارک خود را به صورت غیررسمی ترجمه نمایید، می‌توانید آن‌ها را در وب‌سایت دیدمانا بارگذاری کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. بدین ترتیب ترجمه فوری انگلیسی برای شما انجام خواهد شد.

از طرفی بسیاری از دانش‌آموختگان و سرمایه‌گذاران خارجی نیاز دارند تا مدارک آن‌ها به زبان فارسی برگردانده شود. در این صورت باید از خدمات ترجمه فوری مدارک انگلیسی در دارالترجمه دیدمانا استفاده نمایند. این ترجمه به صورت دقیق انجام خواهد شد و ضمن حفظ اصالت متن بسیار خوانا و روان است.

هزینه ترجمه مدارک در دارالترجمه رسمی انگلیسی چقدر است؟

اگر شما هم می‌خواهید با تعرفه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی آشنا شوید باید به اطلاع شما برسانیم که این هزینه‌ها توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه تعیین می‌شود. نرخ‌نامه‌ای که از طرف این سازمان به دارالترجمه‌ها ابلاغ می‌شود اساس دریافت هزینه‌های مربوط به ترجمه است.

ما در دارالترجمه رسمی انگلیسی دیدمانا تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه‌های ترجمه انجام داده‌ایم، به طور مثال با ارسال پیک رایگان برای دریافت و تحویل مدارک و همچنین ترجمه فوری مدارک انگلیسی تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریان انجام خواهیم داد. پس در دیدمانا خبری از هزینه‌های اضافه بر نرخ‌نامه ابلاغی از طرف سازمان مترجمان نیست.

راه‌های ارتباطی با دارالترجمه دیدمانا

برای ارتباط با بهترین دارالترجمه رسمی انگلیسی می‌توانید به وب‌سایت رسمی دیدمانا در شبکه جهانی وب مراجعه نمایید یا با شماره تماس‌های زیر در تماس باشید. کارشناسان پاسخگویی ما آماده ثبت سفارش شما به صورت فوری هستند. همچنین با ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. توجه داشته باشید که برای ترجمه رسمی مدارک به زبان انگلیسی باید اصل اسناد را به دارالترجمه تحویل دهید.

به همین دلیل پس از ثبت سفارش به صورت اینترنتی یا تلفنی پیکی معتبر برای دریافت مدارک به محل کار یا سکونت شما مراجعه می‌نماید. ما در دیدمانا تمام تلاش خود را برای ترجمه فوری مدارک به زبان انگلیسی انجام خواهیم داد.

سوالات متداول دارالترجمه رسمی انگلیسی

ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

 • شیدا مشایی
  شیدا مشایی

  سلام خسته نباشید خدمت تیم قوی دارالترجمه دیدمانا ،واقعا دلسوزانه وبا حوصله کارای ترجمه مارو بادقت بالا انجام دادند ،تشکر ویژه از آقای سلطانی عزیز بابت راهنمایی و مشاوره عالی 🙏🏼

 • علی رضا جعفری
  علی رضا جعفری

  من خیلی عجله داشتم برای ترجمه مدارک دکترام که با همکاری با این مجموعه و با صرف کمی هزینه کارم راه افتاد ‌واقعا ممنونم از تیم قوی و با تجربه 🙏🏼

 • سینا تهرانی نیا
  سینا تهرانی نیا

  برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

 • آرمان محمدی
  آرمان محمدی

  تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا