تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰
ترجمه رسمی شناسنامه ترجمه رسمی کارت ملی ترجمه رسمی سند ازدواج ترجمه رسمی سند طلاق ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه رضایت نامه ترجمه رسمی گواهی‌نامه ترجمه رسمی دفترچه بیمه ترجمه رسمی پایان خدمت ترجمه رسمی سند ملک ترجمه رسمی سند خودرو ترجمه رسمی سند تلفن همراه ترجمه مدارک آموزش و پرورش ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی مدرک فنی حرفه ای و کارودانش ترجمه رسمی تمکن مالی ترجمه مدارک دانشگاهی ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی ترجمه شرکت نامه ترجمه روزنامه رسمی ترجمه اساسنامه ترجمه کارت بازرگانی ترجمه فاکتورهای شرکتی ترجمه گواهی سهام ترجمه اظهار نامه مالیاتی ترجمه آگهی ثبت شرکت ترجمه حکم کارگزینی ترجمه حکم بازنشستگی ترجمه فیش حقوقی ترجمه اقرارنامه ترجمه گواهی اشتغال به کار ترجمه پروانه مطب ترجمه کارت نظام پزشکی ترجمه سابقه بیمه ترجمه احکام دادگاهی ترجمه وکالت نامه دارالترجمه رسمی انگلیسی دارالترجمه رسمی آلمانی دارالترجمه رسمی ترکی دارالترجمه رسمی ایتالیایی دارالترجمه رسمی فرانسوی دارالترجمه رسمی روسی دارالترجمه رسمی عربی دارالترجمه رسمی اسپانیایی دارالترجمه رسمی ارمنی دارالترجمه رسمی چینی ترجمه ناتی استرالیا اخذ تائیدات از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها اخذ تاییدات از وزارت علوم و دانشگاه آزاد اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارالترجمه شیراز دارالترجمه اصفهان دارالترجمه رشت دارالترجمه مشهد دارالترجمه کرج دارالترجمه تبریز دارالترجمه سنندج

ترجمه ناتی استرالیا

آیا می‌دانید دارالترجمه ناتی با سایر دارالترجمه‌های استرالیا چه تفاوت‌هایی دارد؟ اگر شما هم قصد مهاجرت به کشورهای مانند استرالیا و نیوزلند را داشته باشید باید مدارک خود را به این زبان ترجمه نمایید. این کار را می‌توان با کمک دارالترجمه‌هایی که مورد تأیید وزارت دادگستری و امور خارجه هستند، انجام داد. همچنین می‌توان مدارک خود را به دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا سپرد.

در صورتی که مترجمین ناتی، اسناد و مدارک شما را ترجمه کنند نیازی نیست آن‌ها را در قوه قضاییه و وزارت امور خارجه تأیید کنید. به همان صورت می‌توانید این ترجمه را به سفارت استرالیا و نیوزلند ارائه دهید. افرادی که برای ترجمه در آزمون ناتی استرالیا شرکت می‌کنند و موفق به اخذ نمره قبولی در آن می‌شوند، در نهایت به عنوان مترجم ناتی مشغول فعالیت خواهند شد.

در نتیجه ترجمه‌ای که آن‌ها انجام می‌دهند از اعتبار کافی در سفارت استرالیا و نیوزلند برخوردار است. ما در دارالترجمه دیدمانا به عنوان یکی از دارالترجمه‌های رسمی ناتی استرالیا آماده ارائه انواع خدمات ترجمه به شما مشتریان عزیز هستیم.

آشنایی با خدمات متنوع دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا

در این قسمت قصد داریم به معرفی خدمات ترجمه ناتی در دارالترجمه دیدمانا بپردازیم. خدمات مربوط به ترجمه ناتی استرالیا در این دارالترجمه به قدری زیاد است که نمی‌توان به همه آن‌ها در این قسمت اشاره کرد. اما برخی از خدمات ترجمه ناتی عبارت‌اند از:

 • ترجمه اسناد و مدارک توسط مترجم ناتی و با مهر تأیید او
 • ترجمه انواع مقالات و کتب تخصصی در همه رشته‌های علمی
 • ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری مانند فایل‌های سخنرانی و فیلم‌ها
 • ترجمه صفحات وب به زبان استرالیایی

توجه داشته باشید تمام خدماتی که به آن اشاره کردیم با هزینه‌ای بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. پس اگر برای درخواست مهاجرت خود زمان بسیار کوتاهی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به دارالترجمه دیدمانا اعتماد کرده و مدارک خود را برای ترجمه فوری به زبان استرالیایی به این مرکز بسپارید.

ترجمه مدارک و تأیید آن در سفارت استرالیا

اگر شما قصد مهاجرت به کشور استرالیا، نیوزلند یا حتی کانادا را داشته باشید باید مدارک هویتی، کاری یا تحصیلی خود را به زبان استرالیایی ترجمه نمایید. در دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا شما می‌توانید ترجمه مدارک برای سفارت استرالیا را انجام دهید.

همان‌طور که به آن اشاره کردیم در این دارالترجمه از مترجمان با مدرک ناتی استرالیا استفاده می‌شود در نتیجه مدارک دریافت شده نیازی به تأیید مراجع رسمی را ندارند و می‌توان آن‌ها را مستقیماً به سفارتخانه استرالیا ارائه داد. به این ترتیب شما می‌توانید با پرداخت هزینه به مراتب پایین‌تر و در مدت زمانی کوتاه‌تر مدارک خود را به زبان استرالیایی ترجمه کرده و از آنها برای طی کردن پروسه مهاجرت خود استفاده کنید.

در این قسمت تلاش کردیم تا شما را با ترجمه رسمی با مهر ناتی سفارت استرالیا آشنا نماییم. این خدمت در دیدمانا با تعرفه‌ای بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می‌شود. همچنین این مجموعه توانسته است با احترام به زمان مشتریان خود و در نظر گرفتن انتقادات پیشنهادات آن‌ها پیشرفت بسیار زیادی در زمینه ترجمه اسناد و مدارک داشته باشد و رضایت صددرصدی مشتریان خود را جلب نماید.

چرا باید از خدمات دارالترجمه رسمی استرالیا استفاده کنیم؟

در دارالترجمه ناتی استرالیا امتیازاتی برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود که در ادامه قصد داریم به مهم‌ترین مزایای استفاده از دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا یعنی دیدمانا اشاره کنیم:

ترجمه فوری اسناد و مدارک به زبان ناتی استرالیا

همان‌طور که می‌دانید زمان عامل بسیار تعیین‌کننده‌ای در پروسه مهاجرت شما است. گاهی اوقات شما مدت زمان بسیار کوتاهی برای ارائه اسناد و مدارک و اثبات شایستگی خود دارید. به همین دلیل ما در دارالترجمه دیدمانا تمام تلاش خود را برای کمتر کردن مدت زمان ترجمه انجام داده‌ایم.

کیفیت متن ترجمه شده به زبان استرالیایی

از طرف دیگر باید متن‌ها و مدارک به صورت دقیق و باکیفیت ترجمه شوند. در صورتی که اشتباهی در ترجمه رخ دهد، ممکن است آینده شغلی، تحصیلی و مهاجرتی شما تحت‌تأثیر قرار گیرد. بنابراین ما در دیدمانا از مترجمان مورد تأیید استفاده کرده تا متون کمترین نیاز به ویراستاری و بالاترین دقت را داشته باشند.

استفاده از پیک رایگان در دیدمانا

ممکن است شما دچار مشغله باشید و نتوانید برای ثبت سفارش خود به صورت حضوری مراجعه کنید. در این صورت می‌توانید با ثبت سفارش به صورت تلفنی مسیر ترجمه اسناد و مدارک خود را کوتاه‌تر کنید. در این مواقع پیک معتمد دارالترجمه دیدمانا برای دریافت اصل مدارک به محل کار و سکونت شما مراجعه می‌کند. پس از اتمام پروسه ترجمه، آن‌ها را مجدداً در محل موردنظر به شما تحویل خواهد داد.

در این دارالترجمه خدمات ترجمه ناتی برای کانادا نیز انجام می‌شود. مترجمان رسمی و مورد تأیید سفارت کانادا با مهر مترجم ناتی این کشور در دیدمانا مشغول فعالیت هستند. پس اگر متقاضی استفاده از خدمات این مرکز هستید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید یا به وب‌سایت دیدمانا مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

راه‌های ارتباط با دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا دیدمانا

قبل از آن که راه‌های تماس با دارالترجمه دیدمانا را به شما معرفی کنیم باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که این دارالترجمه در لیست دارالترجمه‌های رسمی مورد تأیید سفارت استرالیا و نیوزلند قرار دارد. پس با خیالی راحت می‌توانید سفارشات ترجمه خود را به یکی از روش‌های زیر در دیدمانا ثبت نمایید:

 • ثبت سفارش تلفنی: یکی دیگر از راه‌های ثبت سفارش در دیدمانا تماس با شماره‌تلفن‌های آن است. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان و ثبت سفارش ترجمه شما هستند.
 • ثبت سفارش با مراجعه حضوری: شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا دیدمانا، سفارش ترجمه خود را ثبت کنید. اگر می‌خواهید مدارک خود را به صورت رسمی ترجمه نمایید باید اصل آن‌ها را نیز به مترجم تحویل دهید. بنابراین در مراجعه حضوری اصل اسناد و مدارک را نیز تحویل مترجم می‌دهید.

دقت کنید که در ثبت سفارش ترجمه مدارک به زبان استرالیایی به صورت تلفنی، پیکی معتبر به محل کار یا محل سکونت شما اعزام می‌گردد تا به صورت کاملاً رایگان اسناد و مدارک را از شما دریافت نماید. پس از اتمام کار ترجمه هم مجدداً همین پیک، آن‌ها را به شما تحویل خواهد داد.

سوالات متداول ترجمه ناتی استرالیا

ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

 • شیدا مشایی
  شیدا مشایی

  سلام خسته نباشید خدمت تیم قوی دارالترجمه دیدمانا ،واقعا دلسوزانه وبا حوصله کارای ترجمه مارو بادقت بالا انجام دادند ،تشکر ویژه از آقای سلطانی عزیز بابت راهنمایی و مشاوره عالی 🙏🏼

 • علی رضا جعفری
  علی رضا جعفری

  من خیلی عجله داشتم برای ترجمه مدارک دکترام که با همکاری با این مجموعه و با صرف کمی هزینه کارم راه افتاد ‌واقعا ممنونم از تیم قوی و با تجربه 🙏🏼

 • سینا تهرانی نیا
  سینا تهرانی نیا

  برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

 • آرمان محمدی
  آرمان محمدی

  تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا