آنچه در این مقاله میخوانید
  راهنمای کامل برای بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت

  راهنمای کامل برای بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت

  یکی از اهدافی که متقاضیان مهاجرت دنبال می‌کنند، زندگی در شرایط بهتر و استفاده از امکانات بیشتر است. با توجه به اینکه اروپا مناسب‌ترین قاره برای متقاضیان آسیایی است، می‌خواهیم در این مطلب بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت را به شما معرفی کنیم و مزایای زندگی در کشورهای ممتاز این قاره را برایتان توضیح دهیم. برای این کار، شرایط زندگی در چند کشور ایده‌آل و مهاجرپذیر را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

  آلمان، رؤیای مهاجران!

  اگر به دنبال بهترین کشور اروپایی برای زندگی می‌گردید، آلمان اولین نامی است که به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کشور شرایط ایده‌آلی برای ادامه تحصیل مهاجران فراهم کرده است و حرف اول را در رشته‌های علوم پزشکی می‌زند. پس اگر قصد دارید برای ادامه تحصیلات خود یکی از کشورهای اروپایی را انتخاب کنید، بی‌شک آلمان بهترین گزینه برای شماست.

  حتی اگر می‌خواهید برای کار به کشور آلمان مهاجرت نمایید باز هم شرایط بسیار خوبی برای شما مهیا شده است. آلمان، اقتصادی پررونق داشته و یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان محصولات مختلف در جهان علی الخصوص قطعات مربوط به خودرو است. بسیاری از مهندسین برای تأمین آینده شغلی خود به کشور آلمان مهاجرت می‌کنند.

  شایان ذکر است که این کشور یکی از شادترین کشورهای دنیا بوده و شرایط زندگی و امکانات رفاهی بسیار خوبی برای ساکنین خود فراهم نموده است. هزینه‌های زندگی در این کشور نسبت به کشورهای قاره‌های دیگر متعادل تر است اما در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی هزینه زندگی نسبتاً بالایی دارد. 


  بیشتر بخوانید: ترجمه فوری مدارک به زبان آلمانی


  بهترین کشور اروپایی برای زندگی

  زندگی مرفه در انگلستان

  اگر به دنبال بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت هستید حتماً انگلستان را جز لیست تان قرار دهید. این کشور شرایط رفاهی بسیار خوبی را در اختیار شهروندان خود قرار می‌دهد. همچنین امکانات بهداشتی و درمانی برای تمامی شهروندان و همچنین مهاجران بین‌المللی فراهم شده است.

  در صورتی که قصد دارید برای ادامه اشتغال خود به کشوری اروپایی مهاجرت کنید، انگلستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا در این کشور شرایط بسیار خوبی برای انتقال نیروهای شرکتی، شروع یک استارتاپ و کار به صورت آزاد وجود دارد.

  زبان رسمی این کشور انگلیسی بوده و اکثر مهاجران به آن مسلط هستند. روش‌های مختلفی برای سکونت در این کشور وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ویزای تحصیلی، کاری، خانوادگی یا حتی سرمایه‌گذاری به این کشور مهاجرت کنید. متأسفانه کشور انگلستان به تازگی از اروپا خارج شده در نتیجه رفت‌وآمد به آن سخت شده است. با مهاجرت به این کشور ممکن است از امتیازاتی که به مهاجران کشورهای اتحادیه اروپا تعلق می‌گیرد محروم شوید. اما در مجموع این کشور، شرایط رفاهی مناسبی برای مهاجران در نظر میگیرد که پس از دریافت اقامت شامل حال مهاجرین میشود.


  بیشتر بخوانید: ترجمه فوری مدارک به زبان انگلیسی


  بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت ایرانیان

  زندگی با انرژی‌های پاک در هلند

  اگر هنوز نتوانسته‌اید تصمیم بگیرید کدام کشور اروپایی برای مهاجرت بهتر است، این قسمت را تا انتها مطالعه کنید. هلند یکی از شادترین کشورها در سطح دنیاست. این کشور امکان ثبت شرکت در خاک خود را به مهاجران بین‌المللی ارائه می‌دهد که امتیازی ویژه برای افرادی است که قصد مهاجرت به صورت کاری دارند. همچنین شرایط بسیار مناسبی را برای سرمایه‌گذاران فراهم نموده است.

  از آنجایی که این کشور به محیط‌ زیست احترام بسیار زیادی می‌گذارد، از انرژی‌های پاک برای ادامه زندگی استفاده می‌نماید. پس اگر می‌خواهید در کشوری شاد، آرام و با انرژی پاک زندگی کنید، هلند بهترین انتخاب برای شماست.

  البته این کشور شرایط ایده‌آلی را نیز برای ادامه اشتغال شما نیز فراهم کرده است. البته هلند نسبت به آلمان شرایط سخت تری برای دریافت اقامت دارد و فیلترهای زیادی برای ورود مهاجران درنظر گرفته است. در مجموع رفاه، سطح آرامش و امید به زندگی در هلند بسیار بالاست، اما شرایط سخت تری برای ورود در نظر میگیرد. 


  بیشتر بخوانید: لگالایز مدارک سفارت هلند


  بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت

  از طبیعت زیبا تا مهاجرت برای گروه های مختلف در ایتالیا

  کشور ایتالیا نیز یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است. در این کشور تأکید بسیار زیادی وجود دارد تا غذای سالم مصرف شود. همچنین امکانات درمانی گسترده‌ای به شهروندان ارائه می‌شود. در صورتی که موفق شوید به این کشور مهاجرت کنید، پس از گذشت ۶ ماه تمام امکانات و امتیازات مخصوص شهروندان ایتالیا را به دست می‌آورید. یکی از رشته های پرطرفدار تحصیلی برای مهاجرت در ایتالیا تربیت بدنی است که امکان ورود شما به این کشور را راحت تر می نماید.

  در این کشور مناظر طبیعی بسیار زیبایی در جزایر و مناطق کوهستانی وجود دارد. همچنین امکان زندگی با هزینه‌های بسیار پایین نیز برای مهاجران بین‌المللی فراهم شده است.


  بیشتر بخوانید: دارالترجمه رسمی ایتالیایی


  کدام کشور اروپایی برای مهاجرت بهتر است

  بهترین تولید کننده اروپایی، دانمارک

  با وجود اینکه متقاضیان مهاجرت، کشور دانمارک را با هدف رسیدن به زندگی شادتر انتخاب می‌کنند اما شرایط برای کسب درآمد بسیار بالا نیز در کشور دانمارک فراهم شده است. ساکنین این کشور به انگلیسی به عنوان زبان دوم مسلط هستند پس شما هیچ مشکلی برای برقراری ارتباط با شهروندان دانمارکی نخواهید داشت. نکته مهم در این خصوص این است که بزرگ‌ترین تولیدکنندگان قاره اروپا در کشور دانمارک فعالیت می‌کنند؛ پس در نتیجه پیدا کردن پیشنهاد کاری مناسب در این کشور بسیار ساده‌تر از سایر کشورهای قاره اروپاست.

  ورود به این کشور هم کاری سخت است و شرایط پیچیده تری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد.

  اروپا بهتره یا امریکا

  زندگی باکیفیت در سوئیس

  سوئیس رتبه بسیار خوبی در لیست بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت ایرانیان را دارد. همه ما می‌دانیم که سطح کیفی زندگی در این کشور بسیار بالا بوده و مناظر طبیعی گوناگونی در آن وجود دارد. ثبات اقتصادی و امنیت مالی در کنار فرصت‌های شغلی بسیار زیادی که در سوئیس وجود دارد باعث شده است که به انتخاب بسیاری از مهاجران بین‌المللی تبدیل شود.

  با مهاجرت به این کشور می‌توانید در کنار شرایط کاری بسیار مطلوب، زندگی مرفهی را نیز تجربه نمایید. ذکر این نکته ضروری است که هزینه زندگی در کشور سوئیس بسیار بالاتر از دیگر کشورهای اروپایی است. پس تنها افرادی می‌توانند به این کشور مهاجرت کنند که تمکن مالی بسیار خوبی دارند. ورود و اقامت در کشور سوئیس کاری سخت است و باید واقعا فردی متخصص باشید یا از طریق سرمایه گذاری وارد این کشور شوید.


  جهت  اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها بر روی لینک کلیک کنید.


  بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت

  بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت ایرانیان کدام است

  برخی از افراد قبل از انتخاب قاره اروپا به عنوان مقصدی مناسب برای مهاجرت این سوال برایشان پیش می آید که اروپا بهتره یا آمریکا؟ از آنجایی که کشورهای اروپایی به قاره آسیا نزدیک‌تر هستند، رفت‌وآمد شما به کشورهای اروپایی راحت‌تر خواهد بود. همچنین شرایط پذیرش در این کشورها برای مهاجران ایرانی بهتر است.

  در نقطه مقابل مهاجرت به آمریکا کاری بسیار سخت و دشوار است و هر کسی از پس آن بر نمی‌آید. اگر هزینه‌های زندگی در قاره اروپا را با هزینه‌های زندگی در یکی از کشورهای قاره آمریکا مقایسه کنیم خواهیم دید که مهاجرت به کشورهای اروپایی مقرون ‌به ‌صرفه‌تر است. شما می‌توانید برای انتخاب بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت ایرانیان با یکی از دارالترجمه‌های معتبر یا مؤسسات مهاجرتی مشورت نمایید.

  مهاجرت به بهترین کشور اروپایی با دارالترجمه دیدمانا

  در این مطلب از دیدمانا تلاش ما بر این بود که بتوانیم به شما کمک کنیم تا با کشورهای اروپایی مناسب برای مهاجرت آشنا شوید. هدف ما صرفا از ارائه این مطالب این بود که راهنمای کلی برای ذهنیت بهتر شما باشیم اما باید این نکته را توجه داشته باشید که دیدمانا فقط کار ترجمه مدارک شما را انجام می دهد و امور مهاجرتی تان حتما باید توسط متخصصی این امر انجام شود.

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر

  آنچه مشتریان درمورد ما می‌گویند

  • شهرام متین
   شهرام متین

   من عجله زیادی برای ترجمه و تأیید مدارک دکتری فیزیک خود به سفارت آلمان داشتم. خوشبختانه با همکاری کارشناسان دیدمانا و صرف کمی هزینه بیشتر کارم به صورت فوری راه افتاد و تونستم به موقع ویزای تحصیلی خودم رو دریافت کنم.

  • آرمان محمدی
   آرمان محمدی

   تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا

  • سینا تهرانی نیا
   سینا تهرانی نیا

   برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

  تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

  ۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

  ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

  ۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

  ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

  مقالات مرتبط