آنچه در این مقاله میخوانید
  بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی

  بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی

  از صفر تا صد انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی

  خانواده یکی از بزرگ‌ترین ارزش‌های فرهنگ ایرانی است. بسیاری از مهاجران ایرانی دوست دارند تا همراه با خانواده خود به کشور دیگری مهاجرت کنند. اما سؤال اینجاست که بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی کدام است؟ در این مطلب ضمن معرفی بهترین کشورها در قاره‌های مختلف، به مزایا و معایب زندگی در آنها می‌پردازیم. در پایان، این تصمیم با شماست که بر اساس شرایط خود، کدام کشور را برای مهاجرت خانوادگی انتخاب کنید.

  برای اخذ تائیدات برای تمامی سفارت خانه‌ها با مشاوران دیدمانا در ارتباط باشید.

  سوئیس

  اگر به دنبال بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی هستید ما به شما کشور سوئیس را معرفی می‌کنیم. سوئیس به دلیل امنیت بالا، کیفیت زندگی خوب، سیستم آموزشی قدرتمند و مناظر طبیعی فوق‌العاده، به بهترین کشور برای مهاجرت با خانواده تبدیل شده است. هزینه زندگی ماهیانه در کشور سوئیس برای هر نفر ۱۰۰۰ دلار است.

  این هزینه‌ها مربوط به پرداخت اجاره محل سکونت و خرید خوراکی‌های ضروری در کشور سوئد است. این کشور کمترین میزان ارتکاب جرم و جنایت را دارد و محیطی مناسب برای بزرگ کردن فرزندان شماست. تنها مشکلی که ممکن است در حین مهاجرت به این کشور برای شما پیش بیاید، تسلط به زبان آلمانی یا فرانسوی است. فراگیری این زبان‌ها از زبان انگلیسی دشوارتر است. البته نکته دیگر درخصوص مهاجرت به سوئیس، سخت تر بودن ورود به این کشور به جهت اقامت نسبت به سایر کشورها نیز میباشد.

  کانادا

  اگر نمی‌توانید به زبان فرانسوی یا آلمانی مسلط شوید می‌توانید همراه با خانواده خود به کشور کانادا مهاجرت کنید. در این کشور تمامی شهروندان به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند در نتیجه به راحتی می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. شرکت فرزندان شما در دوره‌های آموزشی نیز راحت‌تر خواهد شد. همان‌طور که می‌دانید کانادا یکی از بهترین کشورها برای زندگی مرفه و آسوده بوده و به بهشتی برای مهاجران بین‌المللی تبدیل شده است.

  دولت این کشور شرایط بسیار خوبی را برای کسانی که قصد ادامه تحصیل یا اشتغال به کار دارند را فراهم نموده است. پس اگر شما به صورت خانوادگی به این کشور مهاجرت کنید نه تنها درآمد بسیار خوبی به دست می‌آورید بلکه امکانات آموزشی مختلفی را در اختیار خانواده خود قرار می‌دهید. هزینه زندگی ماهیانه برای هر نفر در کشور کانادا به ۹۰۰ دلار می‌رسد. این هزینه در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین است. به همین دلیل کانادا به بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی ایرانیان تبدیل شده است. کشور کانادا در حال حاضر برای ایرانیان از سایر کشورهای درجه یک به جهت مهاجرت، سهل الوصول تر است.


  بیشتر بخوانید: ترجمه فوری مدارک به زبان انگلیسی


  بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی ایرانیان

  فرانسه

  اگر می‌خواهید خانواده شما در کشوری با تاریخ غنی و فرهنگی بالا زندگی راحتی داشته باشند، فرانسه بهترین پیشنهاد برای شماست. کسانی که به تاریخ، هنر و موسیقی علاقه‌مند هستند فرانسه را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. این کشور امکانات آموزشی و بهداشتی بسیار زیادی را در اختیار تبعه‌های خارجی قرار می‌دهد.

  فرصت‌های شغلی بسیار زیادی نیز در این کشور برای شما وجود دارد. پس اگر در یکی از کارهای تخصصی، مهارت دارید میتوانید همراه با خانواده خود به این کشور سفر کرده و درآمد بسیار خوبی را به دست آورید. هزینه زندگی در فرانسه به ۱۰۰۰ دلار در ماه می‌رسد. برای سفر به این کشور باید به زبان فرانسوی مسلط باشید. 


  بیشتر بخوانید:  دارالترجمه فرانسوی دیدمانا


  استرالیا

  یکی از بهترین کشورهایی که شرایط بسیار مناسبی را برای محصلان و کارمندان فراهم می‌کند، کشور استرالیا است. در این کشور می‌توانید مشغول به کار شده و خانواده خود را نیز همراهتان ببرید. تمامی فرزندان شما می‌توانند از سیستم آموزش قدرتمند این کشور استفاده کنند. همچنین طبیعت بسیار زیبای این کشور سالانه گردشگران بسیار زیادی را مجذوب خود خواهد کرد.

  زندگی در این طبیعت بکر و زیبا، تجربه‌ای بسیار خوشایندی را برای شما رقم می‌زند. هزینه زندگی در استرالیا به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت ایرانی ها به ۱۰۰۰ دلار در ماه برای هر نفر می‌رسد. البته در نظر داشته باشید که دریافت ویزای کاری از استرالیا برای افراد زیر ۴۵ سال بسیار ساده‌تر است. همچنین باید به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط باشید. کشور استرالیا شرایط نسبتا سختی برای مهاجرت دارد که باید به طور دقیق با آن آشنا باشید.  


  بیشتر بخوانید: دارالترجمه رسمی ناتی استرالیا


  بهترین کشور برای مهاجرت ایرانی ها

  آلمان

  یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت خانوادگی، آلمان است زیرا اقتصادی پویا داشته و نرخ بیکاری در آن بسیار پایین میباشد. از آنجایی که این کشور مهاجرپذیر میزبان بسیاری از متقاضیان بین‌المللی است می‌توانید با زندگی در این کشور با فرهنگ‌های مختلف دنیا آشنا شوید. سیستم پزشکی این کشور بسیار پیشرفته بوده و امکانات درمانی و رفاهی بسیار گسترده‌ای را در اختیار شهروندان خود قرار می‌دهد.

  اگر شما نیز یکی از نیروهای کار ماهر هستید که در حرفه خود تسلط دارید، در اولویت پذیرش کشور آلمان قرار می‌گیرید. پس از آن می‌توانید همراه با خانواده خود به این کشور مهاجرت نمایید. هزینه زندگی ماهیانه برای هر نفر در کشور آلمان به ۹۵۰ دلار می‌رسد. با وجود اینکه دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی نیز در این کشور برگزار می‌شود اما اگر به آلمانی مسلط باشید فرصت‌های شغلی و تحصیلی بیشتری پیش روی شما قرار می‌گیرد. 


  بیشتر بخوانید: ترجمه فوری مدارک به زبان آلمانی


  امارات

  اگر می‌خواهید همراه با خانواده خود به کشوری مهاجرت کنید که به ایران نزدیک است و تشابهات فرهنگی زیادی با آن دارد، امارات متحده عربی پیشنهاد بسیار خوبی برای شماست. این کشور یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب بهترین کشورها برای مهاجرت خانوادگی است. هزینه زندگی شما در امارات بسیار پایین بوده و رفت‌وآمد شما به ایران آسان‌تر از کشورهای اروپایی است.

  توجه داشته باشید که بسیاری از شهروندان آمریکایی و اروپایی، امارات متحده را برای دوران بازنشستگی خود انتخاب می‌کنند. این کشور امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار گردشگران و شهروندان خود قرار می‌دهد. شرایط رفاهی زندگی در این کشور بسیار مطلوب بوده و تمامی درآمدها معاف از مالیات هستند.

  بهترین کشور برای مهاجرت با خانواده

  سفر به بهترین کشور ها برای مهاجرت خانوادگی با دیدمانا

  همان‌طور که در این مطلب به آن اشاره کردیم بهترین کشور ها برای مهاجرت خانوادگی و با توجه به شرایط مالی و خانوادگی شما تعیین می‌شود. برای پذیرش در هر یک از کشورهای فوق باید مدارک خود را به زبان رسمی آن کشور ترجمه نمایید. سپس تأییدیه‌های لازم را از مراجع قانونی داخلی اخذ کنید.

  دارالترجمه رسمی دیدمانا تمامی امور فوق را برای شما انجام می‌دهد و همچنین وقت مصاحبه حضوری در سفارت کشور مقصد را نیز برای شما دریافت می‌نماید. پس از انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت خانوادگی مدارک مورد نیاز خود را به این دارالترجمه تحویل دهید تا با خیالی آسوده کارهای مربوط به ترجمه مدارکتان انجام شود.

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر

  آنچه مشتریان درمورد ما می‌گویند

  • شهرام متین
   شهرام متین

   من عجله زیادی برای ترجمه و تأیید مدارک دکتری فیزیک خود به سفارت آلمان داشتم. خوشبختانه با همکاری کارشناسان دیدمانا و صرف کمی هزینه بیشتر کارم به صورت فوری راه افتاد و تونستم به موقع ویزای تحصیلی خودم رو دریافت کنم.

  • آرمان محمدی
   آرمان محمدی

   تجربه استفاده از اپلیکیشن دیدمانا واقعاً برایم فوق‌العاده بود. فقط با چند کلیک و آپلود مدارکم تونستم نسخه ترجمه رسمی و تأییدیه اون از دانشگاه آزاد را دم خونه تحویل بگیرم. واقعاً ممنون از دیدمانا

  • سینا تهرانی نیا
   سینا تهرانی نیا

   برخی از دوستان بنده که قبلاً برای دریافت تأییدیه ترجمه مدارک خود به وزارت بهداشت رفته بودند می‌گفتند هر کاری کنی حتماً یکی از مدارک شما کم خواهد بود و ناچار باید دوباره مراجعه کنی و در صف‌های شلوغ بایستی. ولی خوشبختانه موفق شدم از طریق یکی از دوستان با وبسایت دیدمانا آشنا شوم و اصلا این مشکلات برای من پیش نیامد. حتی نیاز نشد در هیچ سازمان یا اداره ای حضور پیدا کنم.

  تماس با ما جهت ثبت سفارش فوری:

  ۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲ ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

  ترجمه فوری تمام مدارک از تمامی زبانها حتی در ۴۸ ساعت

  ۰۹۱۲۵۵۶۶۷۵۲

  ۰۲۱۸۸۹۰۵۴۱۰

  مقالات مرتبط